ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (11-12/3) ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΤΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

Με 3 αναμετρήσεις θα συνεχιστεί το αγωνιστικό πρόγραμμα των τμημάτων υποδομών του Ρέθυμνο BC.
Αύριο (17.30) οι Παμπαίδες του Ρέθυμνο BC2 θα φιλοξενηθούν στο κλειστό του Κλαδισού από τον Κύδων3 και την Κυριακή οι Μίνι Παίδες του Ρέθυμνο BC3 θα υποδεχθούν τον ΟΑ Χανίων1 (10.30), ενώ οι αντίστοιχοι του Ρέθυμνο BC2 θα παίξουν κόντρα στα κορίτσια του ΟΚΑ Αρκάδι (12.00), επίσης στο «Μελίνα Μερκούρη».

Το πρόγραμμα
Σάββατο 11 Μαρτίου
Παμπαίδων
17.30 Κύδων3 – Ρέθυμνο BC2 (Κλαδισού)
Κυριακή 12 Μαρτίου
Μίνι Παίδων
10.30 Ρέθυμνο BC3 – ΟΑ Χανίων1 (Ρεθύμνου)
12.00 ΟΚΑ Αρκάδι (κορίτσια) – Ρέθυμνο BC2 (Ρεθύμνου)

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ BC1
ΟΝΟΜΑ        ΓΕΝ.
ΔΟΥΣΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2002
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   2002
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 2002
ΚΟΥΛΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ       2002
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ        2002
ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ      2002
ΜΠΙΤΡΙ ΛΑΜΠΡΟΣ    2002
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ           2002
ΒΡΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΣ           2002
ΜΕΤΑΞΑΣ ΝΙΚΟΣ           2002
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   2002
ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ      2003
ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ     2003
ΚΟΤΣΟΚΟΛΟΣ ΗΛΙΑΣ           2003
ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        2002

ΡΕΘΥΜΝΟ BC2
ΟΝΟΜΑ        ΓΕΝ.
ΣΗΦΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ         2004
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ          2004
ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ      2004
ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 2004
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   2004
ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          2004
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ            2004
ΚΙΟΥΠΙΟΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   2004
ΑΠΛΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ            2004
ΚΛΑΨΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  2004
ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   2006
ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ      2006
ΜΑΝΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   2003
ΜΠΟΥΡΑΛΕΞΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          2003
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ            2003
ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ        2003
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ           2003
ΧΡΙΣΤΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ         2003
ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   2003
ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ BC1
ONOMA        ΓΕΝ.
ΣΗΦΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ         2004
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ          2004
ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ      2004
ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 2004
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   2004
ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          2004
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ            2004
ΚΙΟΥΠΙΟΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   2004
ΑΠΛΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ                        2004
ΚΛΑΨΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004
ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006
ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2006

ΡΕΘΥΜΝΟ BC2
ONOMA        ΓΕΝ.
ΑΠΑΝΩΜΕΡΙΤΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ     2005
ΒΑΡΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ           2005
ΒΟΥΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ            2006
ΓΑΛΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ           2005
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    2006
ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ       2006
ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ    2006
ΚΑΜΗΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ       2005
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ       2006
ΚΛΑΔΟΣ ΔΡΑΚΟΣ  2006
ΛΙΤΙΝΑΣ ΤΙΤΟΣ       2006
ΜΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ        2006
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ        2007
ΠΑΓΚΑΛΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ 2005
ΤΣΑΧΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 2006
ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2007
ΦΡΑΪΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2006
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΡΗΣ         2005
ΜΑΝΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ         2005

ΡΕΘΥΜΝΟ BC3
ONOMA        ΓΕΝ.
ΑΔΑΜ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  2004
ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ     2004
ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     2004
ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ     2004
ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          2004
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   2004
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  2004
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ            2004
ΔΟΜΑΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ    2004
ΚΟΥΜΝΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ      2004
ΧΑΤΖΗΚΑΚΟΥ ΠΑΝΙΚΟΣ            2004
ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ       2004
ΚΡΕΒΕΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ            2004
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ     2005
ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004

Leave a Reply

ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΣΟΥ